Płyn poślizgowy GLISS F do wdmuchiwania światłowodów i mikrokabli

Płyn poślizgowy GLISS F do wdmuchiwania światłowodów, mikrokabli i mikrorurek

Płyn poślizgowy do wdmuchiwania światłowodów i mikrokabli GLISS F sprzedawany jest w 5 lub 25 litrowych kanistrach, płyn poślizgowy służy do wdmuchiwania kabli światłowodowych, mikrokabli i mikrorurek. GLISS F używamy do wdmuchiwarek światłowodowych i mikrokabli różnych producentów. Firma VOLTA jest producentem i głównym dystrybutorem najwyższej klasy i jakości płynu poślizgowego na rynku Gliss F, sprzedaje go wielu dystrybutorów w Europie.

Bardzo wydajny i sprawdzający się w każdych warunkach wdmuchiwania. Płyn poślizgowy GLISS F, zmniejsza tarcie kabla, ułatwia wdmuchiwanie światłowodów, mikrokabli i mikrorurek, zabezpiecza przed uszkodzeniem zewnętrzną powłokę kabla, zabezpiecza przed przetarciem, wspomaga wdmuchiwanie światłowodów, mikrokabli i przyśpiesza ich wdmuchiwanie.

Zastosowanie płynu GLISS F:

- do budowy linii światłowodowych,

- do wdmuchiwanie mikrokabli i mikrorurek

Płyn jest BIODEGRADOWALNY, co oznacza że nie ma negatywnego wpływu na środowisko, wody gruntowe, glebę, nie wywołuje alergii u instalatorów, pracowników, co jest bardzo ważne dla ludzi pracujących z płynem oraz dla inwestora.

Jesteśmy bezpośrednim importerem producenta płynu poślizgowego GLISS F, za czym idzie jego najlepsza jakość i cena u nas.

TAGI: płyn poślizgowy do wdmuchiwania światłowodów, płyn Gliss F do wdmuchiwania światłowodów i mikrokabli, płyn GLISS F do wdmuchiwania mikrokabli, płyn poślizgowy do wdmuchiwarek, płyn do wdmuchiwania, płyn poślizgowy do światłowodów, płyn poślizgowy do mikrokabli